Doprava

JIŽ OD 62 KČ!

PŘI NÁKUPU NAD 2300 KČ DOPRAVA ZDARMA!

 

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr v našem skladě na adrese Leopoldova 27, Praha 4 - Háje (Termín vyzvednutí je potřeba domlouvat předem na tel. 606 602 830)

 Možnosti platby na skladě:

- v hotovosti

- případně platba předem před osobním odběrem

- karty na skladě nepříjmame

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

ZÁSILKOVNA

Zásilka je doručena na Vámi vybranou výdejnu zásilkovny (síť nasmlouvaných obchodů a služeb). Jakmile je zásilka připravena k vyzvednutí, je Vám zaslán na mobilní telefon kód pro vyzvednutí. Doručení je zpravidla následující den po předání Zásilkovně k doručení v ČR. Na Slovensko je doručeno velmi často také následující den.

Výdejní místa v České republice:

Platba předem (převodem na účet, platební kartou přes GoPay)  62

Platba dobírkou +35 Kč

Výdejní místa na Slovensku:

Platba předem (převodem na účet, platební kartou přes GoPay) 95 Kč

Platba dobírkou +35 Kč

 

ČESKÁ POŠTA

V rámci České republiky:

Balík do balíkovny

Zásilka je zaslána do Vámi vybrané výdejny Balíkovny (tuto službu nabízí většina pošt + další nasmlouvané výdejny - obchody, služby), po doručení do vybrané výdejny Vám bude zaslán na mobilní telefon a email kód pro vyzvednutí. Doručení do vybrané výdejny je zpravidla následující den po předání České poště k doručení.

Platba předem (převodem na účet, platební kartou přes GoPay) 62 Kč

Platba dobírkou +40 Kč

 

Doporučený dopis

Zásilka je zaslána doporučeně v ekonimickém režimu, je doručována běžnou poštovní pochůzkou, v případě nezastižení je uložena na poště a příjemci oznámena lístkem do schránky. V praxi se ale bohužel může stát, že zásilka není fyzicky doručována a je rovnou uložena na poště, tuto skutečnost nejsme bohužel schopni ovlivnit. Doručení trvá zpravidla 2-4 dny od předání České poště k doručení.

Platba předem (převodem na účet, platební kartou přes GoPay) 69 Kč

Platba dobírkou +40 Kč

 

Balík do ruky

Zásilka je zaslána doporučeně a bude doručena poštou přímo na adresu adresáta. V případě nezastižení bude uložena na poště k vyzvednutí. Balík je doručen zpravidla následující den po předání České poště k doručení.

Platba předem (převodem na účet, platební kartou přes GoPay) 109 Kč

Platba dobírkou +40 Kč

 


 

 

Přihlášení