Panel uživatele

Lionel Messi FC Barcelona fotbalový dres

Fotbalový dres FC Barcelona Lionel Messi lze objednat v různých velikostech od běžně dětských až po dospělé XXL. U nás máte možnost zakoupit značkový dres tohoto hráče s dostupností k nám na sklad cca nejpozději do týdne. Nedržíme všechny velikosti skladem, proto se zboží od této značky FC Barcelona objednáva průběžně. Pokud scháníte repliku fotbalového dresu FC Barcelona za doopravdy nejnižší cenu, a nemáte v úmyslu zbytečně vyhazovat velké částky za značkový dres, hlavně pokud objednáváte pro menší děti a ty z něj rychle vyrostou, tak máme také v nabídce i jiný fotbalový dres, který má pruhovaný vzor ve stylu Barcelona a to i s jménem Messi zde a to za senzační cenu. Cenově se jedná o nejlevnější fotbalový dres s tímto pruhovaným vzorem na českém internetu.

FC Barcelona

FC Barcelona

V e-shopu máte možnost objednat kromě fotbalového dresu MESSI FC Barcelona i čistý fotbalový dres. Sortiment je také obohacen o různé suvenýry s motivy FC Barcelona (trička, mikiny, bundy, čepice, kšiltovky, atd...). Mezi další hráče (dresy) patří NEYMAR, SUÁREZ, INIESTA, PIQUÉ atd. Tento sortiment je na objednávku s dobou naskladnění od 3 dnů do jednoho týdne. Následně zboží odesíláme zákazníkovi na adresu. Pokud není dres s vlastním potiskem (jméno + číslo) na zakázku, tak běžně doručujeme zboží na dobírku Českou poštou.

FC Barcelona fotbalový dres s vlastním potiskem

FC Barcelona fotbalový dres s vlastním potiskem

Fotbalový dres s vlastním jménem a číslem. Fotbalové dresy jako originální dárek. Dres potěší všechny fanoušky sportu, nejvhodnější dárek. Dres upravíme jménem a číslem, které zadáte při objednávce. Jména, čísla, či jednoduché obrázky stačí odeslat přes náš formulář. Také u dresů s vlastním potisk nabízíme nejnižší ceny na trhu. Snažíme se Vám přínášet ještě lepší ceny a hledáme způsoby, jak i při snížené ceně nabídnout tu nejlepší kvalitu. Děkujeme Vám za projevenou důvěru. V případě, že nám něco uteklo a Vy třeba požadujete něco dalšího, nebo lepší službu, klidně nás prosím kontaktujte.

Přihlášení