Fotbalové dresy pro děti

DĚTSKÉ FOTBALOVÉ DRESY , KOMPLETY , TRENÝRKY ...

DĚTSKÉ FOTBALOVÉ DRESY , KOMPLETY , TRENÝRKY ...

Přibližně 95 % procent našeho sortimentu se nabízí i v dětských velikostech. Běžnou nabídku dresů naleznete v záložce FOTBALOVÉ DRESY přímo v našem e-shopu s expedicí zboží do 24 hodin.

Další způsob je u nás dres poptat s možností výsledku poptávky do 24 hodin. Výsledkem poptávky na fotbalový dres je obrázková příloha + cenová nabídka + termín doručení nebo naskladnění.

 

Oblíbenou verzi nákupu je fotbalový komplet, kde si zákazník pro dítě může objednat dres, trenýrky a štulpny v jednou balíčku za zvýhodněnou cenu! Tuto možnost naleznete v záložce FOTBALOVÉ KOMPLETY.

 

Běžnou naší službou je potisk dresů na přání a to i s možnosti doručení EXPRESNÍ dopravou do 24 hodin na vaši doručovací adresu. Podívejte se prosím do sekce DRES VLASTNÍ POTISK. Rádi Vám zhotovíme dres se jménem vašeho dítěte pro jakoukoli příležitost, či už je to za vysvědčení, nebo na Vánoce, případně k svátku nebo narozeninám, atd..

FOTBALOVÉ DRESY PRO DĚTI      FOTBALOVÝ DRES A TRENÝRKY PRO DĚTI   DĚTSKÉ FOTBALOVÉ DRESY

FOTBALOVÉ DRESY - SENZAČNÍ HRÁČÍ!

Snad každého malého fotbalistu potěší dres slavného Messiho, Ronalda nebo z českých hráčů P.Čecha a T.Rosického. V našem e-shopu máte možnost zakoupit tato jména - dresy pro nejmenší děti od velikostí "80" až po větší velikosti pro velké taťky "XXXL".

 

MESSI FOTBALOVY DRESBARCELONA MESSI FOTBALOVY DRESPetr Čech fotbalový dres

Přihlášení