Fotbalové dresy na jednom místě a online.

Fotbalovydres.cz Vám přináší dokonalé služby a fotbalové dresy...

V našem e-obchodě máte možnost koupit jak samotné FOTBALOVÉ DRESY, tak celé komplety různých týmů. Mimo to Vám můžeme natisknout dres se jménem + číslo. Dresy nabízíme také v dětských velikostech. Podívejte se do sekce Dres vlastní potisk.

Vyrábíme a dovážíme fotbalové a hokejové dresy.  Běžná nabídka k dostání je v e-shopu. Vše ostatní je na poptávku do výroby nebo dovoz. 

Fotbalové dresy a jiné fotbalové produkty ukázka:

 
     

REUS fotbalový komplet - dres a trenýrky

 

Fotbalový komplet SCHWEINSTEIGER dres a trenýrky

 

Petr Čech A3 fotbalový komplet - dres trenýrky ponožky - barva žlutá / černá

 

Fotbalový dres Rosický ČR bílý reprezentační akce!

REUS fotbalový komplet - dres a trenýrky. Materiál: 100 % polyester.

 

Fotbalový komplet SCHWEINSTEIGER - dres a trenýrky. Materiál: 100 % polyester.

 

Petr Čech A3 fotbalový komplet - dres trenýrky ponožky. Materiál dres a trenýrky: 100 % polyester Materiál: ponožky: 100 % akryl

 

Fotbalový dres Rosický ČR bílý reprezentační akce! Materiál: 100 % polyester.

-25.42%  480,02 Kč    -25.42%  480,02 Kč      -18.22%  280,02 Kč   
358 Kč s DPH
  358 Kč s DPH
  489 Kč s DPH
  229 Kč s DPH
 
     

Neymar Brazil dres a trenýrky - fotbalový komplet

 

FOTBALOVÉ DRESY: GRIEZMANN fotbalový dres

 

Italia fotbalový dres - ITALY čistý 2017

 

LEWANDOWSKI fotbalový dres

Neymar Brazil dres a trenýrky - fotbalový komplet. Materiál: 100 % polyester.

 

GRIEZMANN fotbalový dres. Materiál: 100 % polyester

 

Italia fotbalový dres - ITALY čistý 2017. Materiál: 100 % polyester

 

LEWANDOWSKI fotbalový dres. Materiál: 100 % polyester.

-25.42%  480,02 Kč         
358 Kč s DPH
  228 Kč s DPH
  299 Kč s DPH
  228 Kč s DPH
 
     

Hamšík Slovensko fotbalový dres

 

FOTBALOVÉ DRESY: Fotbalový dres CASILLAS ŠPANĚLSKO černý akce!

 

Sparta Praha fotbalový dres Nike sezona 2016 dospělý

 

Fotbalový dres MARADONA ARGENTINA akce!

Hamšík Slovensko fotbalový dres. Materiál: 100 % polyester

 

FOTBALOVÉ DRESY: Fotbalový dres CASILLAS ŠPANĚLSKO černý akce! Materiál: 100 % polyester.

 

Sparta Praha fotbalový dres Nike sezona 2016 dospělý Materiál: 100 % polyester.

 

Fotbalový dres MARADONA ARGENTINA akce! Materiál: 100 % polyester.                 K dresu si můžete přiobjednat trenýrky Argentina …

  -18.58%  280,03 Kč       
299 Kč s DPH
  228 Kč s DPH
  1 380 Kč s DPH
  299 Kč
 
     

FOTBALOVÉ DRESY: Fotbalový dres C.RONALDO PORTUGALSKO 2016 sleva akce! RONALDO! VÝPRODEJ

 

Cristiano Ronaldo fotbalový dres 2018 AKCE!

 

Petr Čech fotbalový dres 2018

 

FOTBALOVÉ DRESY: Fotbalový dres Rosický ČR červený reprezentační akce!

FOTBALOVÉ DRESY: Fotbalový dres C.RONALDO PORTUGALSKO 2016 sleva VÝPRODEJ! Materiál: 100 % polyester.

 

Cristiano Ronaldo fotbalový dres 2018 AKCE! Materiál: 100 % polyester.

 

Petr Čech fotbalový dres 2018. Materiál: 100 % polyester

 

FOTBALOVÉ DRESY: Fotbalový dres Rosický ČR červený reprezentační akce! Materiál: 100 % polyester.

-40%  280 Kč        -21.79%  280,02 Kč   
168 Kč s DPH
  198 Kč s DPH
  226 Kč s DPH
  219 Kč s DPH
Vyprodáno
 
     

Fotbalový dres ČR CZECH bílý lev akce!

 

MESSI fotbalový dres 2018 Argentina

 

Petr ČECH ČR zelený fotbalový komplet

 

ROSICKÝ ČR červený fotbalový komplet DRES TRENÝRKY PONOŽKY

Fotbalový dres ČR CZECH bílý lev akce! Materiál: 100 % polyester.

 

MESSI fotbalový dres 2018 Argentina. Materiál: 100 % polyester

 

Petr ČECH ČR zelený fotbalový komplet (dres+trenýrky+ponožky). Akce! Materiál: 100 % polyester. Komplet se prodává vcelku (dres+trenýrky+ponožky).  

 

ROSICKÝ ČR červený fotbalový komplet - dres trenýrky ponožky. Materiál: 100 % polyester. Komplet se prodává vcelku (dres+trenýrky+ponožky).  

-18.22%  280,02 Kč    -11.43%  212,26 Kč    -8.55%  480,04 Kč    -10.84%  480,04 Kč   
229 Kč
  188 Kč s DPH
  439 Kč s DPH
  428 Kč s DPH
 

BAROŠ ČR fotbalový komplet červený

BAROŠ ČR fotbalový komplet červený (dres+trenýrky+ponožky). Materiál: 100 % polyester.

 
428 Kč s DPH
 
Předchozí  1  2  3  4  5  … 7   Další
 

dummy-nmhj

Fotbalové dresy, fotbalové komplety, fotbalové štulpny, fotbalové trenýrky, fotbalové dresy na přáni i s vlastním potiskem - jméno a číslo na záda, to vše na Fotbalovydres.cz.

V e-shopu fotbalovydres.cz vyřizujeme objednávky hned druhý den po obdržení objednávky od zákazníka. Zboží lze zasílat i s expresním doručením do druhého dne. V nabídce naleznete i skvělý sortiment na hokejové dresy s vlastním potiskem.

Naši zákazníci říkají: ,,Ano, můžeme jen doporučit www.fotbalovydres.cz"


Ceny dresů od 99 Kč.

Naše cenová nabídka u fotbalových dresů začíná na 99 Kč. Jedná se spíše o výprodeje skladu, nebo o poslední kusy atd. Jiné oblečení nebo jiný sortiment, třeba jako suvenýry mohou být i levnější. Běžně nejnižší cena dresu je 229 Kč za kus. V této ceně běžně nabízíme sortiment ve všech velikostech, jak v dětských, tak i v dospělých a jedná se o cenovou akci. U kompletů je běžná cena 480 Kč, v super akci pak nejnižší 329 Kč (za dres a trenýrky). Pak Vám chceme nabídnout cenu 459 Kč u dresů s vlastním potiskem, kterou si pečlivě hlídáme a konkurenční firmy si držíme jak se říká opodál. U dresu s potiskem (jméno+číslo) se nemusíte bát, že potisk bude nekvalitní, právě naopak, snažíme se držet ten nejvyšší možný standard.  

 

Materiál a technologie?
U většiny fotbalových dresů je použit 100% polyester. Stálobarevnost fotbalových dresů zaručuje sublimační technologie. U dražších modelů, zejména značkových dresů jako Nike a Adidas jsou navíc použity patentované technologie typu Dri-Fit a KlimaCool, které Vám poskytnou komfort a pohodlí díky tomu, že je materiál prodyšný a rychleschnoucí.

 

Fotbalové dresy - dostupnost.
Většinu dresů a to ve všech velikostech držíme skladem. Sklad doplňujeme každý pracovní den. Potisky (jména + čísla) na dresy jsou vyráběny naši firmou přímo na skladě. S touto službou působíme na českém trhu už několik let. Zboží si můžete naprostro běžně vyzvednout u nás na skladě i v den objednání, nebo obdržet hned 2.den kdekoliv v republice.

 

Fotbalový dres s vlastním jménem a číslem.
Fotbalové dresy jako originální dárek. Dres potěší všechny fanoušky sportu, nejvhodnější dárek. Dres upravíme jménem a číslem, které zadáte při objednávce. Jména, čísla, či jednoduché obrázky stačí odeslat přes náš formulář. Také u dresů s vlastním potisk nabízíme nejnižší ceny na trhu. Snažíme se Vám přínášet ještě lepší ceny a hledáme způsoby, jak i při snížené ceně nabídnout tu nejlepší kvalitu. Dost dobře se nám to daří, a Vám zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru. V případě, že nám něco uteklo a vy třeba naleznete u konkurence lepší cenu, lepší službu, nebo možnosti klidně nás prosím kontaktujte na info@fotbalovydres.cz . Vaše žádosti budou vyslyšeny.

 

Zakázková výroba dresů.
Požadujete dresy v podobě kterou dodáte? Chcete dresy s vlastním znakem, potřebujete fotbalové dresy pro družstvo, team, fans shop, obchod? Lze to vyrobit přímo na zakázku a to od jednoho kusu. Výroba dresů patří k našemu dalšímu porfoliu. Chceme Vás příjemně překvapit. Nechte si zaslat kalkulaci.

 

Nově hokejové dresy výroba.

Zabezpěčujeme dovoz, výrobu jak běžných hokejových dresů na hokejovou výstroj, tak hokejové dresy na fandění pro jednotlivce (i dětské velikosti), pro týmy, atd... Vytvoříme Vám i logo vlastního klubu - informace na info@fotbalovydres.cz.

 

Velkoobchodní ceny.
Nabízíme firmám, klubům, organizacím, prodejcům nebo živnostníkům fotbalové, hokejové dresy za nejnižší ceny na českém trhu. Pro jednotlivce a nakupující v našem e-shopu také nabízíme možnost slev a výhod při nákupu většího množství. Pro získání informací o velkoobchodních podmínkách, nebo slevách nás kontaktujte emailem. Více informací na info@fotbalovydres.cz

 

Zajímavý a populární sortiment.

BAROŠ, GRIEZMANN, MESSI, BARCELONA, P.ČECH, RONALDO

 

Značky

Nike, Adidas, Umbro, Promodoro, James a Nicholson, Sol's, Kappa, Puma, Givova 

 

Fotbalové kluby

FC Barcelona, FC Chelsea, Arsenal, Inter Milan, Manchester City, Manchester United, West Ham, Bohemians, Everton, Tottenham, Real Madrid, Liverpool, FC Bayern, AC Milan, Olympique Lyonnais, Inter Milan, Valencia, FC Celtic, Olympique de Marseille, Atletico Madrid 

 

Nároďáky

Česká republika, Česká republika další, Brazil, Argentina, Německo, Slovensko, Anglie, Anglie další, Irsko, Turecko, Španělsko, Ghana, Portugalsko, Uruguay, Pobřeží Slonoviny, Hollandsko, USA, Francie, Italie, Mexiko, Jamajka, Finsko, Švédsko, Kanada

 

Kam všude zasíláme.

Fotbalové dresy zasíláme jak po Čechách nejběžněji na dobírku a to Českou poštou. Pak na Slovensko nebo kamkoli do světa při platbě předem na účet většinou přes platební systém GoPay. Info pro SR

V případě, že máte již zboží vybráno a přejete si doručit zboží na Slovensko přidejte dopravu na SR prosím zde.

 

Ukázky našich potisků a prací:

Naši speciální činností je dárková výroba, u které Vám chceme nabídnout dokonalé služby i v případě, že si přejete Vašim Milovaným a Blízkým darovat super dárek v podobě dresu s vlastním potiskem jménem a číslem a doručit jej v co nejkratším termínu. Dresy jsme schopní bez příplatků hned tisknout přímo u nás na skladě a dokonce jej doručit k Vám domů hned 2. den kdekoliv v republice. Pokud na dárek opravdu spěcháte, není problém si dres vyzvednout do několika málo minut u nás na provozovně. Objednaný fotbalový dres, mikinu nebo jiný produkt Vám na přání zabalíme do vhodného dárkového balení! Dárkové balení lze tématicky přizpůsobit vaším požadavkům - jako je věk oslávence, oblíbená barva, nebo jestli je to muž nebo žena, nebo u děti kluk nebo holka. Podle těchto kritérií lze přizpůsobit námět a barvu darkového balení!

Níže si můžete prohlédnout dresy a potisky v detailech, po nakliknutí na obrázek se dres zvětší a pak si můžete ještě jednou obrázek přiblížit. Potisk objednáte zde.

Hokejové dresy, Hokejový dres pro fanoušky prodej